Stručně o politice

Tornelion je již několik let zmítán válkou, které se již dlouho nedá říkat občanská. Rozdíly mezi jednotlivými zeměmi byly natolik významné, že téměř nikdo již nedoufá v obnovu císařství. Ve vzniklém chaosu se každý snažil urvat si kousek pro sebe. Takto vzniklo a zaniklo mnoho království a trvalo několik let, než se situace alespoň trochu ustálila. V současnosti jsou jednotlivé frakce již poměrně stabilní. V dané době poměrně dynamicky vznikají a zanikají aliance, spory a úmluvy mezi jednotlivými frakcemi.

Jak funguje politika a frakce

Je dáno základní pojednání pro jednotlivá království a frakce. S tímto popisem se nehýbe až do chvíle, kdy se dané frakce zhostí hráči. To je důvod, proč jsou jednotlivá království definována poměrně povrchně – hráči si je tak mohou upravit k obrazu svému. Pokud si hráč zvolí zastupovat, spolupracovat, či jen pocházet ze (zatím) nedefinované frakce, tak si může (po domluvě) upravit nuance či celkové pojetí dané frakce k obrazu svému.

Ve hře je možné různé celky kontaktovat pomocí dopisů a spolupráci navázat i při hře samotné. Pro tyto potřeby vyhledejte Toma. Tom je i člověk, který s vámi tuto věc bude řešit před hrou.