BroschBaden - lázně Brožov

Před rokem otevřel Lázeňský Mistr hrabě Almaviva první Městské lázně v Brožově - Broschbaden. Najal rozličnou skupinu dobrodruhů, aby se starali o movitou klientelu. Koupele, masáže, společnice a společníky. To vše nabízí nejluxusnější zařízení v okolí. Vítán je každý, ale ne každý si může dovolit privátní a diskrétní prostředí. Samozřejmé je i pronajmutí pro čistě soukromou společnost.

O chod lázní se starají:

Waradyn الخلد - Tento obchodník z východu byl najat hrabětem Almavivou, aby zabezpečil obchodní a peněžní chod lázní. Je vždy ochotný zajistit jakýkoliv požadavek.

Trommix a Inaste - dva bratři vyškolení nejlepšími lazebníky světa, pocházející až z daleké Galicie, Vás zaručeně uvolní masáží a dobrým slovem.

Rohir z Anchorange - Bard a žoldák, který po letech toulavého života toužil po usazení na poklidném místě, bez zaváhání přijal nabídku hraběte na ochranu a pobavení lázeňských hostů.

Uksi Wallnala - něžná, půvabná a prostě úžasná. Kdo by nechtěl strávit několik hodin v její společnosti? Navíc je kněžkou vodní bohyně Aquaren.

Lynx - Válečník a ranhojič, který několik let sloužil hraběti jako jeho osobní stráž. Do Brožova přišel původně s obchodní karavanou, před návratem zpět do domoviny byl požádán,aby zde zůstal a přidal se ke skupině lazebníků jako stráž, masér a kuchař.

Aqualice - vodní živel vtělený do skřítka, maskot a patron lázní, symbol jejich spojenectví s vodní bohyní